DA-GJYX van de de Dalingskabel van CH Openluchtftth (van F) Boogtype met 2 Kernen

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: CE/ VDE/ TELCORDIA
Modelnummer: SM G657A1
Min. bestelaantal: 100KM
Prijs: 50USD
Verpakking Details: Houten TROMMEL
Levertijd: 10-20 het werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P
Levering vermogen: 100,000KM PER DAG
Product: DA-GJYX (F) de Dalingskabel van CH FTTH Kernen: 1 tot 4 kernen
Afmeting: (2.0±0.1) × (5.0±0.1) Werkende temperatuur: -20 ~ +60°C
Hoog licht:

Boogtype FTTH Dalingskabel

,

2 de Kabel van de kernenftth Daling

,

FRP-Optische Kabel van de Sterkte de Openluchtvezel

DA-GJYX (F) de Dalingskabel van CH FTTH

De bouw van de de dalingskabel van FTTH van Dawnergy is dat de optische vezeleenheid in het centrum wordt geplaatst; Twee parallelle sterkteleden worden geplaatst aan de twee kanten; Een staaldraad als extra sterktelid wordt ook toegepast; De kabel wordt voltooid met een brand tegen verzete LSZH-schede.

 

Kabelbouw

DA-GJYX van de de Dalingskabel van CH Openluchtftth (van F) Boogtype met 2 Kernen 0

 

Eigenschappen

 

Optische Vezelkenmerken

Parameters Specificatie
Vóór Kabel Na Kabel
Vezeltype SM G657A1
De Diameter van het wijzegebied (um) 8.6~9.2±0.4 (@1310nm)
Bekledingsdiameter (um) 125±0.7
Deklaagdiameter (um) 245±10
De Fout van de kernconcentriciteit (um) ≤0.5
Bekledings niet-Cirkelvormigheid (%) ≤1.0
Nul Verspreidingsgolflengte (NM) 1300~1324
Nul Verspreidingshelling ≤0.092 ps/(NM2·km)

De Verspreidingscoëfficiënt van de polarisatiewijze

(Max Individual Fiber)

≤0.2
Kabel Afgesneden Golflengte (NM) ≤1260
Vezelvermindering (dB/km) @ 1310nm ≤0.35 ≤0.4
@ 1550nm ≤0.21 ≤0.3
Macro buigend Verlies (dB) 10mm-straal,1draai ≤0.75 @1550nm
10mm-straal,1draai ≤1.5 @1625nm
15mm-straal,10 draaien ≤0.25 @1550nm
15mm-straal,10 draaien ≤1.0 @1625nm

 

Kabelspecificaties

Parameters Specificaties
Vezelkern 1 2 4
Kabelafmeting (mm) (2.0±0.1) × (5.0±0.1)
Kabelgewicht (kg/km) 20 20.5 22
Treksterkte (n) Op korte termijn 600
Op lange termijn 300
Verbrijzelingsweerstand (N/100mm) Op korte termijn 2200
Op lange termijn 1000
Buigende Straal (mm) Dynamisch 60
Statisch 30
Kabelvermindering (na Kabel) (dB/km) SM vezel @1310nm ≤0.4
SM vezel @1550nm ≤0.3
Werkende Temperatuur (°C) -20 ~ +60
Opslagtemperatuur (°C) -20 ~ +60

 

Het opdracht geven van tot Informatie

DA-gjyxfch-1-sma1-FL-B

FTTH-de dalingskabel (GJYXFCH), boog-type, FRP-sterkteleden, met een zelfstandige staaldraad, brand tegen verzet LSZH-(zwart) jasje voldoet aan iec60332-1-2; 1 vezel, G657A1

 

DA-gjyxch-1-sma1-FL-B

FTTH-de dalingskabel (GJYXFCH), boog-type, de sterkteleden van de staaldraad, met een zelfstandige staaldraad, brand tegen verzet LSZH-(zwart) jasje voldoet aan iec60332-1-2; 1 vezel, G657A1

 

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701