de Koppeling van 50x50 FBT

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: CE ROHS
Modelnummer: Lfc-102-p-13/15-50-1-09-10-n
Min. bestelaantal: 100
Prijs: 2.6USD
Verpakking Details: Blasticpakket
Levertijd: 7days
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 10k per Dag
Opratingsgolflengte: 1310 of 1550 of 1310 en 1550 Gerichtheid (db): niet minder dan 50
Werkende Temperatuur (℃): -40~+85
Hoog licht:

de Koppeling van 50x50 FBT

,

De Koppeling van ROHS FBT

,

50x50 gesmolten vezelkoppeling

KOPPELING 1310 VAN 1X2 FBT 1550 DE GESMOLTEN VAN HET DE TOEVOEGINGSverlies VAN DE VEZELsplitser 50X50 LAGE LAGE POLARISATIE

 

Laag Toevoegingsverlies

Lage Polarisatiegevoeligheid

Uitstekende Milieubetrouwbaarheid

 

 

Type 1x2 (2x2) - S 1x2 (2x2) - D 1x2 (2x2) T
Werkende Golflengte 1310 of 1550 1310 en 1550 1310,1490 en 1550
Bandbreedte (NM) ±15 ±40 1310/1550±40,1490±20
De Verhouding van de rangkoppeling Max. Toevoegingsverlies (dB)
P S P S P S
50/50 3.4 3.5 3.5 3.6 3.6 3.7
40/60 4.50/2.70 4.80/2.90 4.70/2.70 4.90/2.90 4.80/2.90 5.00/3.00
30/70 5.80/2.00 6.10/2.10 6.00/1.90 6.30/2.10 6.20/2.00 6.40/2.20
20/80 7.70/1.25 8.00/1.35 7.90/1.40 8.40/1.50 8.20/1.50 8.50/1.60
10/90 11.20/0.75 11.30/0.85 11.30/0.80 12.00/0.85 11.50/0.80 12.50/0.85
5/95 14.50/0.45 14.60/0.55 14.60/0.55 14.90/0.60 14.70/0.60 15.20/0.65
3/97 16.70/0.35 17.00/0.45 16.70/0.35 17.25/0.45 17.20/0.40 17.80/0.45
2/98 18.50/0.30 19.00/0.35 18.65/0.30 19.20/0.40 19.00/0.35 19.50/0.40
1/99 21.50/0.30 22.20/0.35 21.80/0.30 22.50/0.35 22.00/0.35 22.80/0.40
PDL (dB) ≤0.10 ≤0.15 ≤0.15 ≤0.20 ≤0.15 ≤0.20
Gerichtheid (dB) ≥50
Verrichtingstemperatuur (℃) -40 tot +85
Opslagtemperatuur (℃) -40 tot +85
Nota: Het schakelaarverlies is uitgesloten in de bovengenoemde specificatie

 

 

Configuratie 1X2 (2X2)
Afmetingen (ΦXL) (mm) 250μm naakte vezel Φ3.0X50
900μm losse buis Φ3.0X54
900μm/2mm/3mm losse buis 90X20X10

 

Code Haven Rang Golflengte Koppelingsverhouding Pakket Inputvezel

Input

Lengte

Inputschakelaar Outputvezel Outputlengte Outputschakelaar
LFC

102=1x2

202=2x2

P=P rang

S=S rang

13= 1310nm

15= 1550nm

13/15= 1310/1550nm

13/14/15= 1310/1490/1550nm

 

50=50/50

40=40/60

30=30/70

20=20/80

10=10/90

5=5/95

3=3/97

2=2/98

1=1/99

1=Φ3.0X50mm

2=Φ3.0X54mm

3=90X20X10mm

SF=250um kies vezel uit

09=0.9mm vlecht

20=2.0mm vlecht

30=3.0mm vlecht

05=0.5M

10=1.0M

15=1.5M

20=2.0M

 

N=None

SCA=SC/APC

SCU=SC/UPC

LCA=LC/APC

LCU=LC/UPC

FCA=FC/APC

FCU=FC/UPC

X=others

SF=250um kies vezel uit

09=0.9mm vlecht

20=2.0mm vlecht

30=3.0mm vlecht

05=0.5M

10=1.0M

15=1.5M

20=2.0M

 

N=None

SCA=SC/APC

SCU=SC/UPC

LCA=LC/APC

LCU=LC/UPC

FCA=FC/APC

FCU=FC/UPC

X=others

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701