Het Koordsimplex en Duplex van het vezel Optische Flard

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: ANATEL,CE,ROHS
Min. bestelaantal: 200
Prijs: 0.7USD
Verpakking Details: plastic zak
Levertijd: 7 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 20K per dag
Vezel: G657A, G652D, OM3, OM4. Toevoegingsverlies: 0.3DB
Terugkeerverlies: ≥ 50 (UPC), ≥ 60 (APC), ≥ 30 (MM.) Type: Koord van het vezel het Optische Flard
Hoog licht:

Simplex het flardkoord van ANATEL

,

Duplex het flardkoord van ANATEL

,

multimode duplexflardkoord

KOORD SIMPLEX EN DUPLEX NORMAAL TYPE VAN HET VEZEL OPTISCH FLARD

Koorden van het de vezel zijn de optische flard van Dawnergy beschikbaar of multi-mode op of enige wijze voor diverse toepassingen zoals telecommunicatienetwerken op lange afstand, kort-verbindingssystemen en materiaal-aan-materiaal gegevens - verbindingen.

 

Eigenschappen

Optische Kabeltekening

 

Het Koordsimplex en Duplex van het vezel Optische Flard 0

 

De Specificatie van het flardkoord

 
Parameters Specificaties
Vezeltype SM (G652D, G657A) OF MM. (OM1~OM5)
Toevoegingsverlies (dB) ≤ 0,3
Terugkeerverlies (dB) ≥ 50 (UPC), ≥ 60 (APC), ≥ 30 (MM.)
Schakelaartype SC/FC/LC/ST/E2000 of aangepast
Vezelkernen Simplex of Duplex
Buitenafmeting 2mm of 3mm
Materiaal van Buitenjasje Pvc, LSZH of aangepast
Kabellengte 1m, 3m, 10m of aangepast
Duurzaamheid (dB) △IL≤ 0,2, 500 keer het stoppen
Herhaalbaarheid (dB) ≤ 0,2
Temperatuurwaaier (℃) -40 ~ +85

 

De Criteria van de het Gezichtsinspectie van het metalen kapbeëindigen

Het Koordsimplex en Duplex van het vezel Optische Flard 1

Tekorten

Streek A

(Gebied dichtbij Kern)

≤40um

Streek B

(Bekleding)

40~125um

Streek C

(Deklaag)

125~250um

Kras (breedte) Niets Lichte (witte) kras: Niets >3um: Niets
Donkere (zwarte) kras: Niets
Kuilen & Onverplaatsbaar materiaal (Diameter) Niets

≥2um: Niets

<2um: 2pcs="" allowed="">

≥10um: Niets

<10um: total="">

Het afbreken (Diameter) Niets
Barst/stof/verontreiniging Niets
Epoxyring Breedte<2um>

 

De Parameters van de het Gezichtsmeetkunde van het metalen kapbeëindigen

Parameters UPC APC
Straal van Kromming 10~25mm 5~12mm
Vezelkapsnede of Uitsteeksel ≤ 100 NM ≤ 100 NM
Topcompensatie ≤ 50 μm ≤ 50 μm
Het oppoetsen Hoek   8 +/- 0,3 graden

 

Ordeinformatie

Het Koordsimplex en Duplex van het vezel Optische Flard 2

 

Voorbeeld: DA-asc-3M-asc-sm-d1x-2L

SC/APC-SC/APC; Lengte: 3M (tolerantie: 0~0.1M); SM, G652D; Duplex (figuur 8); 2.0mm LSZH jasje

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67606111

WhatsApp : +008615002176701