Mini Armored Cable MAC Patch Cords

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: ANATEL,CE,ROHS
Modelnummer: DA-MAC
Min. bestelaantal: 1km
Prijs: 28USD
Verpakking Details: Kartondoos
Levertijd: 12 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 20K per dag
Vezel: SM (G652D, G657A) OF MM. (OM1~OM5) Schakelaartype: SC/FC/LC/ST/E2000 of aangepast
vezeltelling: 1~12 Type: Het minikoord gepantserde van het kabel (MAC) flard
Kleur: Blauw Het werken/Opslagtemperatuur: 20~+60 (°C)
Jasjemateriaal: PVC/LSZH/PU O. diameter: 7,5 mm
Hoog licht:

mini gepantserde kabel

,

MAC-flardkoord

,

MAC Armored Cable

De minikoorden gepantserde van het kabel (MAC) flard

Van het de kabel (MAC) flard van Dawnergy zijn de minikoorden gepantserde beschikbaar of multi-mode op of enige wijze voor diverse toepassingen zoals telecommunicatienetwerken op lange afstand, kort-verbindingssystemen en materiaal-aan-materiaal gegevens - verbindingen.

Mini Armored Cable MAC Patch Cords 0

Eigenschappen

Mini Armored Cable Structure

Mini Armored Cable MAC Patch Cords 1

 

 

 

Specificaties van de vezel de Optische Kabel

Parameter Specificaties
Vezeltype SM (G652D, G657A) OF MM. (OM1~OM5) (OM1~OM5)
Vezeltelling 1~12
Strakke Buffervezel Diameter (mm) 0.6±0.05
Sterktelid Aramidgaren
Vlecht SUS304
Kabel Buitenjasje Materiaal PVC/LSZH/PU
Kleur Blauw
Kabel Buitendiameter (mm) (±0.2) 7.5
Kabelgewicht (kg/km) 75
Treksterkte (n) Op lange termijn 600
Op korte termijn 800
Verbrijzelingsweerstand (N/100mm) Op lange termijn 3000
Op korte termijn 5000
Kabelvermindering (dB/km) bij 1310nm ≤0.4
bij 1550nm ≤0.3
Buigende Straal (mm) Dynamisch 20D
Statisch 10D
Het werken/opslagtemperatuur (°C) -20 ~ +70

 

De Specificaties van het flardkoord

Punt Parameters
Schakelaartype SC/FC/LC/ST/E2000 of aangepast
Vezeltype SM (G652D, G657A) OF MM. (OM1~OM5)
Toevoegingsverlies (dB) ≤0.3
Terugkeerverlies (dB) ≥ 50 (UPC), ≥ 60 (APC), ≥ 30 (MM.)
Hoofdkabel Vezeltelling 1~12
Jasjemateriaal PVC/LSZH/PU
Kleur Blauw
O. diameter (mm) (±0.2) 7.5
De Lengte van het flardkoord (m) Als verzoek
Tolerantie (m)

0~+0.1, L≤10,

0~+0.2, 10~20,

1%×L, L≥20, L=patch-koordlengte

Tak Type 3.0mm gepantserde buis
Lengte (mm) Als verzoek
Het werken/opslagtemperatuur (°C) -20~+60

 

 

 

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701