De Dalingskabel van DA-GJXFH FTTH

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: CE/ VDE/ TELCORDIA
Modelnummer: SM G657A1
Min. bestelaantal: 100KM
Prijs: 50USD
Verpakking Details: Houten TROMMEL
Levertijd: 10-20 het werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P
Levering vermogen: 100,000KM PER DAG
Product: De Dalingskabel van DA-GJXFH FTTH Toepassing: FTTH
KERNEN: 1 tot 4 kernen Boodschapper: Staaldraad
Sterktelid: De Draad van FRP of van het Staal Werkende Temperatuur: -20 ~ +60°C
Hoog licht:

LSZH-schede 2 kern ftth kabel

,

Van de de kernvezel van FRP 2 de dalingskabel

,

De kabel van de de kern ftth daling van FRP 2

De Dalingskabel van DA-GJXFH FTTH

Is de binnen de kabelbouw van DA-GJXFH FTTH van Dawnergy dat de optische vezeleenheid in het centrum wordt geplaatst; Twee parallelle sterkteleden worden geplaatst aan de twee kanten; De kabel wordt voltooid met een LSZH-schede.

 

Kabelbouw

 

                                                                    De Dalingskabel van DA-GJXFH FTTH 0

Eigenschappen

 

Optische Vezelkenmerken

Parameters Specificatie
Vóór Kabel Na Kabel
Vezeltype SM G657A1
De Diameter van het wijzegebied (um) 8.6~9.2±0.4 (@1310nm)
Bekledingsdiameter (um) 125±0.7
Deklaagdiameter (um) 245±10
De Fout van de kernconcentriciteit (um) ≤0.5
Bekledings niet-Cirkelvormigheid (%) ≤1.0
Nul Verspreidingsgolflengte (NM) 1300~1324
Nul Verspreidingshelling ≤0.092 ps/(NM2·km)

De Verspreidingscoëfficiënt van de polarisatiewijze

(Max Individual Fiber)

≤0.2
Kabel Afgesneden Golflengte (NM) ≤1260
Vezelvermindering (dB/km) @ 1310nm ≤0.35 ≤0.4
@ 1550nm ≤0.21 ≤0.3
Macro buigend Verlies (dB) 10mm-straal,1draai ≤0.75 @1550nm
10mm-straal,1draai ≤1.5 @1625nm
15mm-straal,10 draaien ≤0.25 @1550nm
15mm-straal,10 draaien ≤1.0 @1625nm

 

Kabelspecificaties

Parameters Specificaties
Vezelkern 1 2 4
Kabelafmeting (mm) (2.0±0.1) × (3.0±0.1)
Kabelgewicht (kg/km) 8 8.5 10
Treksterkte (n) Op korte termijn 60 (FRP), 80 (KFRP), 200 (Staaldraad)
Op lange termijn 30 (FRP), 40 (KFRP), 100 (Staaldraad)
Verbrijzelingsweerstand (N/100mm) Op korte termijn 1000
Op lange termijn 300
Buigende Straal (mm) Dynamisch 60
Statisch 30
Kabelvermindering (na Kabel) (dB/km) SM vezel @1310nm ≤0.4
SM vezel @1550nm ≤0.3
Werkende Temperatuur (°C) -20 ~ +60
Opslagtemperatuur (°C) -20 ~ +60

 

Het opdracht geven van tot Informatie

DA-gjxfh-1-sma1-l-B

De binnenkabel van FTTH (GJXFH), boog-type, FRP-sterkteleden, zonder een zelfstandige draad, LSZH-(zwart) jasje; 1 vezel, G657A1

 

 

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67606111

WhatsApp : +008615002176701