1x16 de Vezelplc van Mini Type SCAPC Splitser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: Anatel
Modelnummer: DA-plc-116-sca-m
Min. bestelaantal: 100pcs
Prijs: 7.8 USD
Verpakking Details: Blaardoos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P
Levering vermogen: 10k per Dag
Vezeltype: Itu-t Gespecificeerde G657A1 of Douane Vezellengte: 1 (+/- 0,05) Gespecificeerde meter of Douane
Schakelaar: SCAPC Werkende Golflengte (NM): 1260-1650
De Kleur van de vezelkabel: Wit of Veelkleurig
Hoog licht:

SCAPC-Vezelplc Splitser

,

1x16 vezelplc Splitser

,

De splitser van SCAPC 1x16

1X16 MINI OPTISCHE PLC VAN DE MODULEvezel SPLITSER MET SC/APC-SCHAKELAARtelcordia 1209&1201 STANDAARD HOGE BETROUWBAARHEID MET BEPERKTE VERLIEZEN

Parameters 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3.6 6.8 10 13.1 16.2 20
Maximum (P/S) 3.8/4.0 7.2/7.4 10.5/10.7 13.6/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Uniformiteit (dB) Typisch 0,3 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
Maximum 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Typisch 0,1 0,1 0,15 0,15 0,15 0,2
Maximum 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
Terugkeerverlies (dB) Min 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Vezellengte (m) 1 (+/0,05) of gespecificeerde klant
Vezeltype Itu-t gespecificeerde G657A1 of klant
WDL (dB) Typisch 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
TDL (dB) (- 40~85℃) Typisch 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Verpakkingsgrootte (mm) Naakte Splitser 40x4x4 50x7x4 60x12x4
Mini Module 60x7x4 60x12x4 80x20x6 100x40x6
Cassettetype 100x80x10 120x80x18
 
Parameters 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3.7 7 10.8 13.6 16.8 20.5
Maximum (P/S) 3.9/4.2 7.5/7.8 11.2/11.5 14.2/14.5 17.4/17.7 21.0/21.5
Uniformiteit (dB) Typisch 0,5 1 1 1.2 1.5 2.2
Maximum 0,6 1.2 1.5 1.8 2 2.7
PDL (dB) Typisch 0,1 0,1 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,4
Terugkeerverlies (dB) Min 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Vezellengte (m) 1 gespecificeerde +/0,05 of klant
Vezeltype Itu-t gespecificeerde G657A1 of klant
WDL (dB) Typisch 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,8
Maximum 0,4 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
TDL (dB) (- 40~85℃) Typisch 0,3 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Maximum 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Verpakkingsgrootte (mm) Naakte Splitser 50x7x4 60x7x4 70x12x4
Mini Module 60x7x4 80x12x5 100x20x6 100x40x6
Cassettetype 100x80x10 120x80x18
Nota's: 1. De metingen worden gedaan bij kamertemperatuur. Het schakelaarverlies is uitgesloten in de bovengenoemde specificaties.
2. S=Standardrang, P=Premium-rang

 

1x16 de Vezelplc van Mini Type SCAPC Splitser 0

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67606111

WhatsApp : +008615002176701