De Optische Vezel van itu-t G.652D

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Dawnergy
Certificering: CE/TELCORDIA
Min. bestelaantal: 100km
Prijs: 5-12USD/KM
Verpakking Details: trommel
Levertijd: 10-20 het werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P
Levering vermogen: 10,000KM PER DAG
Product: Optische Vezel (itu-t G.652D) Vezel: Enige wijze, Gesmeerd kiezelzuur
Toepassing: backbone/metropolitaan gebied/toegang netwerken. Bekledingsdiameter: 125.0±1.0μm
Bekledings niet-cirkelvormigheid: ≤ 1.0% Deklaagdiameter: 245±10μm
De fout van de bekledingsconcentriciteit: ≤0.6 μm Krul (straal): ≥4 m

Optische vezel (ITU-T G.652D)


Dankzij het brede bruikbare optische spectrum en uitstekende optische prestaties, is Dawnergy-glasvezel de optimale keuze die verschillende toepassingen ondersteunt, zoals Ethernet, Internet Protocol (IP), Asychronous Transfer Mode (ATM), Synchronous Optical Network (SONET) en Wavelength Division Multiplexing ( WDM).Dawnergy-glasvezel biedt meer bandbreedte voor backbone-, grootstedelijk gebied en toegangsnetwerken.

 

Productnormen:
Vezel voldoet aan of overtreft de ITU-T-aanbeveling G.652.D en de IEC 60793-2-50 typeB1.3 optische vezelspecificatie.

 

Kenmerken
• Ontworpen voor gebruik over het volledige optische spectrum van 1260-1625 nm, wat 50% meer bruikbare golflengten biedt en dus de transmissiecapaciteit vergroot
• Uitstekende optische prestaties die high-speed transmissietechnologieën ondersteunen, zoals DWDM en CWDM
• Compatibel zijn met bestaande 1310 nm-apparatuur
• Goede bescherming en uitstekende stabiliteit van de stripkracht
• Nauwkeurige geometrische parameters die zorgen voor een laag splitsingsverlies en een hoge splitsingsefficiëntie

 

Kenmerken Eenheden Opgegeven waarden
optische kenmerken:
Type vezel  

Enkele modus, Gedoteerd

silica

demping

@1310nm @1383nm (na H2veroudering) @1550nm

@1625nm

 

 

dB/km

 

≤0.334

≤0.334

≤0.194

≤0.234

Verzwakking Discontinuïteit @1310nm &1550nm dB ≤0.05

Verzwakking Golflengte Karakteristiek @1285-1330nm vs. 1310nm

@1525-1575nm versus 1550nm

 

dB/km

 

0,04

0,03

Verspreidingscoëfficiënt @1285-1339nm @1271-1360nm

@1550nm

@1625nm

 

 

ps/(nm.km)

-3.5~3.5

-5,3~5,3

≤18

≤22

Nul dispersiegolflengte nm 1300~1324
Nul dispersie helling ps/(nm2.km) ≤0.092

Polarisatiemodus Dispersie PMD Maximale individuele vezel

PMD Link Design Value

 

ps/km1/2

 

≤0.1

≤0.06

Vezel Afsnijgolflengte λcc nm ≤1460
Kabel Afsnijgolflengte λcc nm ≤1260

Modusvelddiameter (MFD) @1310nm

@1550nm

m

8.7~9.7

9.6~11.2

Geometrische kenmerken
Bekledingsdiameter: m 125,0 ± 1,0
Bekleding niet-circulariteit % ≤1.0
Coatingdiameter: m 245±10
Concentriciteitsfout coating/bekleding m ≤12.0
Concentriciteitsfout kern/bekleding m ≤0.6
Krul (straal) m ≥4
Mechanische eigenschappen
Proeftest offline

N

%

kpsi

≥8.5

≥1.0

≥10

 

Kenmerken Eenheden Opgegeven waarden
optische kenmerken:
Type vezel  

Enkele modus, Gedoteerd

silica

demping

@1310nm @1383nm (na H2veroudering) @1550nm

@1625nm

 

 

dB/km

 

≤0.334

≤0.334

≤0.194

≤0.234

Verzwakking Discontinuïteit @1310nm &1550nm dB ≤0.05

Verzwakking Golflengte Karakteristiek @1285-1330nm vs. 1310nm

@1525-1575nm versus 1550nm

 

dB/km

 

0,04

0,03

Verspreidingscoëfficiënt @1285-1339nm @1271-1360nm

@1550nm

@1625nm

 

 

ps/(nm.km)

-3.5~3.5

-5,3~5,3

≤18

≤22

Nul dispersiegolflengte nm 1300~1324
Nul dispersie helling ps/(nm2.km) ≤0.092

Polarisatiemodus Dispersie PMD Maximale individuele vezel

PMD Link Design Value

 

ps/km1/2

 

≤0.1

≤0.06

Vezel Afsnijgolflengte λcc nm ≤1460
Kabel Afsnijgolflengte λcc nm ≤1260

Modusvelddiameter (MFD) @1310nm

@1550nm

m

8.7~9.7

9.6~11.2

Geometrische kenmerken
Bekledingsdiameter: m 125,0 ± 1,0
Bekleding niet-circulariteit % ≤1.0
Coatingdiameter: m 245±10
Concentriciteitsfout coating/bekleding m ≤12.0
Concentriciteitsfout kern/bekleding m ≤0.6
Krul (straal) m ≥4
Mechanische eigenschappen
Proeftest offline

N

%

kpsi

≥8.5

≥1.0

≥100

 

C  

 

≥20

 

Coating Strip Kracht

 

N

 

1.0~8.9

Door buigafhankelijkheid geïnduceerde demping @1625nm 100 windingen, 60 mm diameter

 

dB

 

≤0.1

Door buigafhankelijkheid geïnduceerde demping @1625nm 100 windingen, 60 mm diameter

 

dB

 

≤0.1

Omgevingskenmerken:

Temperatuur Fietsen Extra demping (-60℃ ~

+85℃) @1310nm, 1550nm

 

dB/km

 

≤0.05

Vochtige hitteveroudering (+85 ± 2 , 85% RV, 30 dagen)

@1310nm,1550nm,

 

dB/km

 

≤0.05

Veroudering op hoge temperatuur (85 ± 2 , 30 dagen)

@1310nm, 1550nm

 

dB/km

 

≤0.05

Onderdompeling in water Extra demping (23±2℃, 30 dagen) @1310nm, 1550nm

 

dB/km

 

≤0.05

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701