2xN insteek Optische PLC van de Typevezel Splitser

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: DAWNERGY
Certificering: ANATEL,CE,ROHS
Modelnummer: DA-plc-2xn-sca-I
Min. bestelaantal: 100pcs
Prijs: 10.1-51.4 USD
Verpakking Details: Kartondoos
Levertijd: 5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, L/C, D/A, D/P
Levering vermogen: 10k per Dag
Naam: 2xN insteek Optische PLC van de Typevezel Splitser Vezeltype: ITU-T G657A1 of op maat gespecificeerd
Vezellengte: 1 (+/- 0,05) Gespecificeerde meter of Douane Schakelaar: SCAPC
Werkende Golflengte (NM): 1260-1650 De Kleur van de vezelkabel: Wit of Veelkleurig
Hoog licht:

Stop in Typeplc Splitser

,

ANATEL-cassetteplc splitser

,

SCAPC-cassetteplc splitser

Insteektype2xn PLC splitserstelcordia 1209&1201 NORM

 

Splitser van de de golfkring van Dawnergy is de vlak lichte (PLC) optisch energiebeheerapparaat dat technologie van de kiezelzuur de optische golfgeleider gebruikt. Het heeft kleine grootte, hoge betrouwbaarheid, brede werkende golflengtewaaier. Het wordt wijd gebruikt in PON-netwerken en realiseert optisch signaalmacht het verdelen.
 

Eigenschappen:

Parameters 1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3.6 6.8 10 13.1 16.2 20
Maximum (P/S) 3.8/4.0 7.2/7.4 10.5/10.7 13.6/13.7 16.5/16.8 20.5/21.0
Uniformiteit (dB) Typisch 0,3 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
Maximum 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.5
PDL (dB) Typisch 0,1 0,1 0,15 0,15 0,15 0,2
Maximum 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3 0,4
Terugkeerverlies (dB) Min 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Vezellengte (m) 1 (+/0,05) of gespecificeerde klant
Vezeltype Itu-t gespecificeerde G657A1 of klant
WDL (dB) Typisch 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
TDL (dB) (- 40~85℃) Typisch 0,2 0,2 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Verpakkingsgrootte (mm) Naakte Splitser 40x4x4 50x7x4 60x12x4
Mini Module 60x7x4 60x12x4 80x20x6 100x40x6
Cassettetype 100x80x10 120x80x18
 
Parameters 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64
Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3.7 7 10.8 13.6 16.8 20.5
Maximum (P/S) 3.9/4.2 7.5/7.8 11.2/11.5 14.2/14.5 17.4/17.7 21.0/21.5
Uniformiteit (dB) Typisch 0,5 1 1 1.2 1.5 2.2
Maximum 0,6 1.2 1.5 1.8 2 2.7
PDL (dB) Typisch 0,1 0,1 0,2 0,3 0,3 0,3
Maximum 0,2 0,2 0,4 0,4 0,4 0,4
Terugkeerverlies (dB) Min 55
Gerichtheid (dB) Min 55
Vezellengte (m) 1 gespecificeerde +/0,05 of klant
Vezeltype Itu-t gespecificeerde G657A1 of klant
WDL (dB) Typisch 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,8
Maximum 0,4 0,4 0,5 0,6 0,8 1.2
TDL (dB) (- 40~85℃) Typisch 0,3 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Maximum 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Verpakkingsgrootte (mm)

1x2,4,8: 100 (w) x 130 (d) X25 (h) mm

1x16: 100 (w) x 130 (d) x 50 (h) mm

1x32: 100 (w) x 130 (d) x 102 (h) mm
Nota's: 1. De metingen worden gedaan bij kamertemperatuur. Het schakelaarverlies is uitgesloten in de bovengenoemde specificaties.
2. S=Standardrang, P=Premium-rang

 

 

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67606111

WhatsApp : +008615002176701