DA-otdr60-PON Optische tijd-Domein Reflectometer OTDR

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Dawnergy
Certificering: CE
Modelnummer: DA-otdr60-PON
Min. bestelaantal: 1
Prijs: case by case
Verpakking Details: Hard document vakje pakket, houten pallet
Toepassingen: Optische netwerkinstallatie Verliesresolutie: ± 0.001dB
Verliesnauwkeurigheid: ± 0.05dB/dB Grootte: 227 x 160 x 70 mm
Gewicht: 1.2kg Schakelaar: FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST)
Hoog licht:

reflectometer van het het oplossen van problemen de optische domein

,

PON-reflectometer van het netwerk de optische domein

,

5

DA-otdr60-PON

Optische tijd-Domein Reflectometer (OTDR)

DA-otdr60-PON OTDR van Dawnergy keurt het scherm van de 5,6 duimkleur, dubbele verrichting van sleutel en aanraking goed. Het heeft een maximum dynamisch bereik van 45dB, en kan 1:64 optische splitsers in PON-netwerktest doordringen; de gehele machine integreert VFL, Gebeurteniskaart, de Optische multifunctionele integratie van de Machtsmeter om klanten efficiënt te helpen de gebiedstest en het onderhoud oplossen.
 

 
Eigenschappen

 
Toepassingen

 

 
Specificaties

Parameters Specificatie
Model OTDR60-PON1 OTDR60-PON2 OTDR60-PON3 OTDR60-PON4 OTDR60-PON5
Golflengte (NM)

1310±20
1550±20

1625±20 1650±15

1310/1550±20
1625±15

1310/1550±20
1650±15

Max Dynamic Range 37/35 dB 38 dB 38 dB 38/35/35 dB 38/35/35 dB
Gebeurtenis Blinde Streek 1m 0.8m 0.8m 0.8m 0.8m
ATT Blinde Streek 6m 6m 6m 6m 6m
De Blinde Streek van PON 30m 30m 30m 30m 30m
Testwaaier 500m/1km/2km/4km/8km/16km/32km/64km/128km/256km
Impulsbreedte 3/5/10/30/50/80/160/320/500/800/1000/3000/5000/8000/10000/20000ns
Waaiernauwkeurigheid ± (×distance 0.75m + 5×10-5 + bemonsteringsruimte)
Verliesresolutie ± 0.001dB
Verliesnauwkeurigheid ± 0.05dB/dB
Steekproefpunten 16k~256k
Steekproefresolutie 0.05m~16m
Bezinningsnauwkeurigheid ±3dB
Bestandsindeling SOR standaardbestandsindeling
De Wijze van de verliesmeting 4-punt methode 5 puntmethode
De Hefboom van de laserveiligheid Klasse II
Vernieuwingsfrequentie 3Hz
Gegevensopslag Interne opslag: ≤3000 krommen; Externe opslag: 4G beetje
Schakelaar FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST)
Gegevensinterface USB, mini-USB, 100M Ethernet haven
OPM
Golflengtewaaier 800nm~1700nm
Schakelaar Universele gezamenlijke FC/SC/ST
Testwerkingsgebied -50dBm ~ +26dBm
Onzekerheid ±5%
Kaliberbepalingsgolflengte 850/980/1300/1310/1490/1550/1625/1650nm
LS
Lasertype Vriespunt-LD
Golflengte Verenigbaar met OTDR-outputgolflengte
Outputmacht ≥-5 dBm
Stabiliteit CW, ±0.5dB/15min
Schakelaar FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST)
VFL
Golflengte 650±20nm
Outputmacht ≥10mW
Wijze CW/1Hz/2Hz
Schakelaar FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST)
Andere
Vertoning 5,6-duim kleur LCD + touch screen
Voeding

AC/DC adapter: input: 100v~240v, 50/60Hz, 0.6A; Output: 12v~19v, 1.5A
Li-batterij: 7.4v, 5200mAh

Het werk Temperatuur -10~+50℃
Opslagtemperatuur -40~+70℃
Gewicht 1.2kg
Grootte 227 x 160 x 70 mm
 

 
Standaardpakket

Nr. Product Eenheid Hoeveelheid
1 OTDR reeks 1
2 Machtsadapter stuk 1
3 U schijf (software en het handboek van het gebruik) stuk 1
4 Touch Pen stuk 1
5 Gegevenslijn stuk 1
6 OTDR-de Adapter van Sc stuk 1
7 OPM-de Adapter van Sc stuk 1
8 Kaliberbepalingscertificatie stuk 1
10 Schoon katoenen stuk stukken 10
11 Leerknop stuk 1
12 Speciale rugzak voor instrument stuk 1

 
 
Het opdracht geven van tot Informatie

Artikelnummer Naam Beschrijving
DA-otdr60-PON1 OTDR SM 1310/1550nm, dynamisch bereik: 37/35dB, FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST), met machtsmeter, lichtbron, VFL-functie
DA-otdr60-PON2 OTDR SM 1625nm, dynamisch bereik: 38dB, FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST), met machtsmeter, lichtbron, VFL-functie
DA-otdr60-PON3 OTDR SM 1650nm, dynamisch bereik: 38dB, FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST), met machtsmeter, lichtbron, VFL-functie
DA-otdr60-PON4 OTDR SM 1310/1550/1625nm, dynamisch bereik: 38/35/35 dB, FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST), met machtsmeter, lichtbron, VFL-functie
DA-otdr60-PON5 OTDR SM 1310/1550/1650nm, dynamisch bereik: 38/35/35 dB, FC/UPC (Verwisselbaar Sc, ST), met machtsmeter, lichtbron, VFL-functie

 

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701