De Vezel Optische Patchcord van MPO MTP

Basisinformatie
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: dawnergy
Certificering: CE/ANATEL/ROSH
Modelnummer: DA-amtpf-3.5m-sma1-12c-3r-c-l
Min. bestelaantal: 10
Prijs: case by case
Levertijd: 10-20 het werkdagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 1000pcs per dag
Naam: MPO/MTP vezel Optische Patchcord Type: MPO/MTP
VEZEL: G652D, G657A, OM1~OM5 TOEVOEGINGSverlies: 0,7 of 0.35DB
TERUGKEERverlies: ≥ 50DB (SM), ≥ 20DB (MM.) SCHAKELAAR:: MPO of MTP
Hoog licht:

G652D MPO Patchcord

,

G657A MPO Patchcord

,

Enige wijze MTP Patchcord

MPO/MTP vezel Optische Patchcord
 

Het het flardkoord van MTP van Dawnergy is multi-vezelkabel met MTP-schakelaar op beide einden wordt geëindigd dat. Met laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, en goede duurzaamheid, wordt het gebruikt voor high-density vezel herstellend in datacentra en andere hoge vezelmilieu's die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert.

Eigenschappen:

Toepassingen

Specificatie

 

Parameters Specificatie
Vezeltype Enige wijze Multimode
G652D (facultatieve G657A/G657B) OM3/OM4 (facultatieve OM1/OM2)
Toevoegingsverlies (dB) ≤ 0,7 (0,35 met beperkte verliezen is facultatief)
Terugkeerverlies (dB) UPC ≥ 50 ≥ 20
APC ≥ 60 /
Duurzaamheid (dB) 500 die tijden koppelt IL ≤ 0,2, △RL ≤ 5
Kabel Type Ronde kabel (vlakke facultatieve lintkabel)
Jasjemateriaal Pvc (facultatieve LSZH)
Buitendiameter (mm) 3.0
Werkende Temperatuur (°C) -20 ~ +75
Opslagtemperatuur (°C) -20 ~ +75

 

Kabelstructuur

 

                                                

De Vezel Optische Patchcord van MPO MTP 0

 

Vezelidentificatie en Polarisatieclassificatie

Polarisatie A: Rechte verbinding

De Vezel Optische Patchcord van MPO MTP 1

 

Polarisatie B: Dwarsverbinding

De Vezel Optische Patchcord van MPO MTP 2

 

Polarisatie C: Paar dwarsverbinding

De Vezel Optische Patchcord van MPO MTP 3

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Voorbeeld: DA-amtpf-3.5m-sma1-12c-3r-c-l

MTP/APC (Wijfje) - MTP/APC (Wijfje); Totale lengte: 3.5M; SM G657A1, 12 kernen, 3.0mm ronde kabel, LSZH-jasje; Dwarsverbinding (Type B, 1-12,2-11….11-2,12-1)

Contactgegevens
Peter Bi

Telefoonnummer : 0086 21 67877780

WhatsApp : +008615002176701